KDO JSME A CO DĚLÁME

VÝROBA V TOPA TOYS

Umíme vyrobit
DŘEVĚNÉ KOSTKY S OBRÁZKY

Jsme rodinná firma Dino Topa s. r. o.. Vyrábíme a dodáváme tradiční české hračky – dřevěné obrázkové kostky pro děti.

Ukázka produktů

 

Zajištujeme také
ZAKÁZKOVÉ TRUHLÁŘSTVÍ

Zajišťujeme zakázkovou truhlářskou výrobu. Výroba je zaměřena jak na stavební prvky pro rekonstrukce, tak i novou výstavbu. Důležitý je individuální přístup k zákazníkům.

Zakázkové truhlářství

 

Provozujeme
PÁSOVOU PILU

Řežeme na pásové pile značky PILOUS. Vyrábíme a prodáváme řezivo na střešní vazby, stavební a truhlářské řezivo. Zajišťujeme pořez kulatiny dle Vašich požadavků.

Truhlářství a pila

Kdo jsme
HISTORIE FIRMY

Naše firma Dino Topa s.r.o. odkoupila v roce 2018 výrobu kostiček od společnosti Topa Toys s.r.o., která navazovala na výrobu národního podniku TOFA. Tradice obrázkových kostek vyráběných v naší provozovně tudíž sahá až do roku 1952.

Provoz a
POSTUP VÝROBY

Výrobu lze popsat jako kombinaci poloautomatické výrobní linky a manuální práce. Celý proces je integrován do prostor naší provozovny ve Staré Pace v Podkrkonoší. Provozovna sestává z hlavního objektu s linkou pro výrobu kubusů od pořezu kostek až po balení hotových výrobků, dále z venkovní skladové plochy určené pro přirozené vysoušení řeziva, čtyř sušáren a dvou skladových hal.


Certifikace
BEZPEČNÉ HRAČKY

Naše dřevěné kostky splňují přísné bezpečnostní a hygienické předpisy.

Certifikát osvědčuje shodu dle norem ČSN EN 71, část 1, vydání 2012 (EN 71, část 1, vydání 2011) | ČSN EN 71, část 2, vydání 2012 (EN 71, část 2, vydání 2011) | EN 71 , část 3, vydánní 2013. Certifikát vydaný TZÚS Praha, s. p., závodem ZÚLP České Budějovice.


Hotový výrobek
CO JSOU TO KUBUSY?


Pro naše kostky s obrázky se vžilo pojmenování KUBUS.
Označuje celou stavebnici včetně vložených obrázkových předloh a obalu, tj. hotový výrobek. Pod stejným označením můžete obrázkové kostky nalézt i v dalších zemích, např. v Holandsku a Německu.

Příklady kostek